Konferencje

XIV Konferencja Programowa IDM "Jak zwiększyć konkurencyjność polskiego rynku kapitałowego" - rozpoczęto rejestrację

XIV Konferencja Programowa Izby Domów Maklerskich to coroczne spotkanie biznesowe praktyków rynku kapitałowego z przedstawicielami regulatora i nadzorcy, organów rządowych, organizacji biznesowych i samorządowych.

Najbliższa konferencja odbędzie się w dniach  7-9 marca 2014 roku w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej. Hasłem przewodnim konferencji jest:
Jak zwiększyć konkurencyjność polskiego rynku kapitałowego w Polsce”.

Patronat merytoryczny nad konferencją objęła Komisja Nadzoru Finansowego.

Wiecej informacji o konferencji: http://www.idm.com.pl/index.php/pl/xiv-konferencja-idm-informacje

 

LOGO Mistrzostw

 

Konferencji towarzyszą Pierwsze Mistrzostwa Polski Rynku Kapitałowego w Slalomie Gigancie, które zapoczątkowują tradycję corocznej imprezy sportowej  dla wszystkich pracowników instytucji rynku kapitałowego. W ramach mistrzostw organizator przewiduje klasyfikację indywidualną oraz zespołową (minimum 3 zawodników z jednej instytucji).

Pierwsze mistrzostwa odbędą się w oparciu o regulamin Polskiego Związku Narciarskiego. Mistrzostwa są kontynuacją wieloletniej tradycji Zawodów o Puchar Prezesa Izby Domów Maklerskich. Jesteśmy przekonani, że Mistrzostwa Polski Rynku Kapitałowego w Slalomie Gigancie wejdą do kanonu najważniejszych imprez sportowych w Polsce. Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Więcej informcji o Mistrzostwach: www.mistrzostwapolskirk.pl Zobacz: ZWIASTUN XIV KONFERENCJI PROGRAMOWEJ IDM

Zobacz: PODSUMOWANIE KONFERENCJI PROGRAMOWEJ 2013