Konferencje

Izba Domów Maklerskich współorganizatorem Winter Capital Market Games – 13-15 marca 2015r. Czarna Góra

Zimowe Igrzyska Rynku Kapitałowego już w marcu!

Winter Capital Market Games
Zimowe Igrzyska Rynku Kapitałowego
13 – 15 marca 2015 r., Czarna Góra

Winter Capital Market Games to zawody, jakich dotąd nie było. Na doskonale przygotowanych stokach stacji narciarskiej Czarna Góra zmierzą się przedstawiciele firm i instytucji funkcjonujących na polskim rynku kapitałowym, inwestorzy indywidualni i członkowie ich rodzin.

Niezapomniane sportowe emocje
Uczestnicy Zimowych Igrzysk Rynku Kapitałowego mogą wziąć udział w zawodach sportowych rozgrywanych w następujących dyscyplinach:

 •  narciarstwo alpejskie (slalom gigant),
 •  snowboard (slalom gigant),
 • narciarstwo biegowe.

Wszystkie konkurencje alpejskie odbędą się na stokach z homologacją FIS, natomiast narciarstwo biegowe na pobliskich, świetnie utrzymanych trasach biegowych. W ramach Winter Capital Market Games na wzór igrzysk olimpijskich prowadzona będzie klasyfikacja punktowa jak i medalowa dla uczestniczących w imprezie firm i instytucji ( indywidualnie i drużynowo).

Organizatorzy zapewniają profesjonalne zabezpieczenie organizacyjne imprezy:

 •  biuro zawodów,
 • profesjonalny pomiar czasu,
 • sędziów,
 • zabezpieczenie medyczne.

Możliwość aktywnego wypoczynku z rodziną

Udział w imprezie, niezależnie od uczestniczenia w zawodach sportowych stwarza możliwość spędzenia trzech dni (piątek – niedziela) na nartach zjazdowych i biegowych, także dla osób towarzyszących, które nie zdecydują się na udział w zawodach sportowych.

Osoby towarzyszące, tak jak uczestnicy, będą miały okazję wziąć udział w dodatkowych zajęciach szkoleniowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów i gwiazdy sportu wyczynowego (nauka i doskonalenie jazdy na nartach zjazdowych, biegowych, ski-tourowych, snowboardzie) oraz testowaniu najnowszych nart zjazdowych w centrum testowym tylko dla uczestników projektu. Dla chętnych będzie możliwość sprawdzenia się na strzelnicy biathlonowej.

Niezależnie od zmagań sportowych w części popołudniowej i wieczornej organizowane będą imprezy towarzyszące m.in.: spotkania z osobami polskiego świata sportu, ekspozycje sprzętu i ubiorów do narciarstwa alpejskiego i biegowego, szkolenia, prezentacje na temat profesjonalnego treningu, suplementacji, wieczorna impreza klubowa.

Atrakcyjna oferta

Koszt pełnego udziału jednej osoby w Winter Capital Market Games wynosi 980 zł.
Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, a także osób reprezentujących spółki należące do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych i Izby Domów Maklerskich cena specjalna wynosi 490 zł.

Cena obejmuje:

 • dwa noclegi ze śniadaniem w Apartamentach Czarna Góra w dniach 13-15 marca,
 • pełne wyżywienie w dniach 13-15 marca (obiad, kolacja, gorąca herbata na stoku, punkty żywieniowe na trasie biegowej),
 • trzydniowy skipass na wszystkie trasy zjazdowe w ośrodku Czarna Góra (10 km znakomicie przygotowanych, sztucznie naśnieżnych tras, możliwość jazdy nocnej),
 • możliwość udziału we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych podczas WCMG,
 • udział w uroczystej gali połączonej z wręczeniem medali i nagród dla zwycięzców zmagań sportowych,
 • udział w imprezach towarzyszących podczas WCMG,
 • możliwość korzystania z centrum testowego nart zjazdowych.

Więcej informacji i zapisy: http://www.capitalmarketgames.pl/

Organizatorzy

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wraz najważniejszymi organizacjami środowiskowymi rynku kapitałowego: Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych oraz Izbą Domów Maklerskich. Łącznie planowany jest udział około 300 uczestników.