Szkolenia

Szkolenie z zakresu nowych Rozporządzeń: warunków technicznych i organizacyjnych oraz trybu i warunków postępowania firm inwestycyjnych 19.07.2018r. godz. 10:00-15:00 Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Izba Domów Maklerskich organizuje szkolenie z zakresu nowych Rozporządzeń:

  • w sprawie szczegółowych warunków technicznych i organizacyjnych dla firm inwestycyjnych, banków, o których mowa w art. 70 ust. 2 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, i banków powierniczych oraz
  • w sprawie w sprawie trybu i warunków postępowania firm inwestycyjnych, banków, o których mowa w art. 70 ust. 2 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, oraz banków powierniczych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 19 lipca 2018 r. w godz. 10:00 – 15:00 w Warszawie. O dokładnym miejscu szkolenia poinformujemy uczestników drogą mailową po zakończeniu rejestracji.

 

Celem szkolenia będzie przedstawienie Uczestnikom zmian w zasadach funkcjonowania instytucji finansowych przy uwzględnieniu brzmienia nowych rozporządzeń wykonawczych implementujących MiFID II. Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. podstawowe obowiązki dotyczące funkcjonowania instytucji finansowych w reżimie nowych regulacji.

 

 

Zakres tematyczny szkolenia

  • zarządzanie produktami
  • zachęty
  • wymogi w stosunku do kierownictwa i pracowników
  • prowadzenie rejestrów.

W sierpniu planowane jest kolejne szkolenie dot. ww. rozporządzeń, które swoim zakresem obejmie m.in. tematykę: - klasyfikacji klientów, sprawozdawczości dla klienta, przechowywania aktywów oraz sprzedaży krzyżowej.

 

 

Prowadzący szkolenie

Szkolenie poprowadzi Pan Aleksander Śmidowicz – Radca Prawny, Konsultant ESMA.

 

 

Koszt udział w szkoleniu

Członkowie Izby: 800 zł netto (pierwsza osoba) i 450 zł netto kolejne,

Pozostałe instytucje: 1000 zł netto (pierwsza osoba) i 600 zł netto kolejne.

 

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia na szkolenie zostały zakończone.