Centrum Prasowe

Banco Espirito Santo de Investimento dołącza do IDM

logo idm cala szerokosc

26 września br. Rada Izby Domów Maklerskich zdecydowała o przyjęciu Biura Maklerskiego Espirito Santo Investment Bank (BESI) do grona członków organizacji. Biuro działające w ramach polskiego oddziału największego portugalskiego banku inwestycyjnego zostało 25 członkiem Izby. 

Kolejna znacząca instytucja finansowa dołączyła do grona członków Izby. Cieszymy się, że Biuro Maklerskie Espirito Santo Investment Bank widzi wartość w naszych wspólnych działaniach na rzecz rozwoju konkurencyjnego rynku kapitałowego. Wiedza i doświadczenie rynkowe nowego członka Izby będzie wartością dla naszej organizacji, podkreślił Waldemar Markiewicz, Prezes Izby Domów Maklerskich. 

Izba Domów Maklerskich to niezależna samorządowa organizacja środowiska pracodawców domów i biur maklerskich w Polsce. Ich łączny udział w obrotach akcjami wszystkich krajowych domów maklerskich na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 2011 roku wyniósł 85%. 

Doceniamy działania prowadzone przez Izbę na rzecz jej członków i w interesie całego rynku kapitałowego. Będąc coraz bardziej aktywnym członkiem rynku kapitałowego chcemy zaangażować się w prace Izby na rzecz dalszego jego rozwoju w Polsce, powiedział Szymon Ożóg, Dyrektor Biura Maklerskiego Espirito Santo Investment Bank. Będziemy wspierać Izbę w artykułowaniu potrzeb i dbałości o interesy całej branży, dodał Szymon Ożóg. 

Więcej informacji:
Izba Domów Maklerskich 
ul. Kopernika 17 
00-359 Warszawa 
Tel.: (22) 828 14 02 


Izba Domów Maklerskich jest największą niezależną samorządową organizacją środowiska pracodawców domów i biur maklerskich w Polsce, zrzesza obecnie 25 krajowych domów i biur maklerskich. Ich łączny udział w obrotach akcjami wszystkich krajowych domów maklerskich na GPW w 2011 roku wyniósł 85%.